no jak zwykle polski klub dostaje manto w LM. Szkoda na to patrzeć ale widać że piłkarsko jesteśmy 10 lat za europą i w polskim futbolu zdarząją sie tylko wyjątki czyli piłkarze ktorzy lecą za kasą do zagranicznych przeciętniaków
no jak zwykle polski klub dostaje manto w LM. Szkoda na to patrzeć ale widać że piłkarsko jesteśmy 10 lat za europą i w polskim futbolu zdarząją sie tylko wyjątki czyli piłkarze ktorzy lecą za kasą do zagranicznych przeciętniaków
Komentarze
0
[edit]
0
no jak zwykle polski klub dostaje manto w LM. Szkoda na to patrzeć ale widać że piłkarsko jesteśmy 10 lat za europą i w polskim futbolu zdarząją sie tylko wyjątki czyli piłkarze ktorzy lecą za kasą do zagranicznych przeciętniaków
0
Wisłą dostaje lanie bo w studiu jest ten człowiek nieszczęście Szczęsny. Wielki spec chyba od bierek elektrycznych pod wodą
0
Wisłą dostaje lanie bo w studiu jest ten człowiek nieszczęście Szczęsny. Wielki spec chyba od bierek elektrycznych pod wodą
0
no jak zwykle polski klub dostaje manto w LM. Szkoda na to patrzeć ale widać że piłkarsko jesteśmy 10 lat za europą i w polskim futbolu zdarząją sie tylko wyjątki czyli piłkarze ktorzy lecą za kasą do zagranicznych przeciętniaków
0
[edit]